אודות קמפוס הכדורשת

על הקמפוס

קמפוס הכדורשת הוקם על ידי הוועדה המקצועית במטרה לתת מענה לצרכיו של איגוד הכדורשת בהכשרות מקצועיות, לרבות הכשרת מאמנים ומדריכים, שופטים ורשמים. הקמפוס אמון על תכנון ימי עיון, הדרכות יומיות, השתלמויות ורענונים של צוותים המקצועיים.

 

 

מטרות הקמפוס:

  • הכשרת מאמנים ומדריכים בנהול ופיקוח של הועדה המקצועית ובשיתוף פעולה עם מוסדות לימוד בעלות אישור של מנהל התרבות והספורט לקיום הכשרת מאמנים בספורט.

 

  • ימי עיון והשתלמויות מקצועיות בניהול הוועדה המקצועית של איגוד הכדורשת המתקיימים במהלך השנה.

 

קורס מאמני/ות כדורשת

קורס מאמני/ת כדורשת: הכשרת מאמנים בכדורשת עם צוות מאמנים ומרצים מהטובים בארץ.

הקורס מיועד לכל המבקשים להתמקצע בתחום אימון נשים ונערות בענף הכדורשת, לשחקניות כדורשת בכל הרמות עם ניסיון משחק של לפחות שנתיים, מורים/ות לחינוך גופני, מאמנים ומאמנות מענפי ספורט אחרים וספורטאים וספורטאיות מענפי הספורט.

על פי חוק הספורט "לא יוכל אדם לעסוק כמאמן או כמדריך ספורט, אלא אם כן יש בידו תעודת הסמכה לאותו ענף מבית ספר להסמכת מאמנים ומדריכים המוכר ע"י מנהל הספורט ."

איגוד הכדורשת יכיר בתעודת מאמן כדורשת או מדריך אשר ניתנה במוסד אקדמי מוכר (על ידי מנהל הספורט) הרשאי להעביר קורסים מסוג זה ובהתאם לתכנית שאשרה ע"י איגוד הכדורשת הישראלי בלבד..

קורס המאמנים יועבר וירוכז על ידי מאמנים בעלי תעודת מאמן כדורשת מוכרת על ידי איגוד הכדורשת.

תכני הקורס והיקפו (סילבוס) יאושרו על ידי הוועדה המקצועית של איגוד הכדורשת. היקף השעות בקורס לא יפחת מ 120 שעות.

**מיקום ומועד פתיחת הקורס יפורסמו בהמשך***

 

קורס שופטים

איגוד הכדורשת מקיים קורסי הכשרה ייחודיים לענף – שופטי הכדורשת

בין המרצים המובילים הגב' יעל דותן, שופטת כדורעף וכדורשת בינלאומית .

במסגרת הקורס החניכים ילמדו את החוקה, את עמידת השופט, את נושא האתיקה ויעברו סטאז'.

 

ימי עיון

איגוד הכדורשת הישראלי יוזם ימי עיון בנושאים הקשורים לספורט נשים ונערות בכלל, ומשחק הכדורשת בפרט. מטרתם היא העשרת ארגז הכלים של כל העוסקים במלאכה.

יום העיון המרכזי למאמנים -

משולב בדרך כלל במסגרת קורס המאמנים, ונערך אחת לשנה. המפגש כולל הרצאות במגוון נושאים הקשורים לפיזיולוגיה של הספורט, פסיכולוגיה של הספורט, מניעת פציעות ועוד. בחלק המעשי ניתן דגש על משחק הכדורשת על כל מרכיביו. ימי העיון מאורגנים בעזרת טובי המרצים, ופתוחים לקהל שחקניות הכדורשת, מאמנים, מורים לחינוך גופני, שופטים ולכל אוהבי משחק הכדורשת.

ערבי עיון בנושא החוקה ותקנון המשחקים

בתחילת כל עונה מקיים האיגוד ערבי עיון נוספים הנוגעים לחוקה. ערבי עיון אלו משמעותיים במיוחד עבור קבוצות חדשות שמצטרפות לליגות השונות, ומעוניינות לעמוד על דקויות בחוקה. לנוחיות השחקניות ערבים אלו מתקיימים במוקדים שונים.

ערבי ריענון שופטים -

בתחילת/במהלך כל עונה מקיים האיגוד ערבי ריענון שופטים במסגרתם מגיעים השופטים לחידודים ודיונים מעמיקים על החוקה ומתעדכנים בשינויים ובתוספות לחוקה ולתקנון המשחקים משולחן הוועדה המקצועית.

 

 

 

לוגו קמפוס הכדורשת
השתלמות שופטים 2024
פלאייר פרסום קורס מאמנים
תמונת שופטים דקורטיבית
אירועיםהכשרות מקצועיותליגותסליידר חדשות בדף הביתראשי

השתלמות שופטים 2024

אושרת חבר אזולאי |
סגור לתגובות על השתלמות שופטים 2024
אירועיםהכשרות מקצועיותכללי

טורניר אילת לנערות 2022

אושרת חבר אזולאי |
הרשמה פתוחה! בואו בהמוניכן! פרטים בלשונית טורנירים באתר  
סגור לתגובות על טורניר אילת לנערות 2022
אירועיםהכשרות מקצועיות

קורס מאמנים מתקדם

אושרת חבר אזולאי |
אנו שמחים ומתרגשים להודיע לכם על פתיחת קורס מאמנים מתקדם בהובלת המאמנים: דרור גורן, שקד חיימי ושירז סגאה ליאם! להרשמה לקורס לחצו כאן פרטים מלאים בפלאייר המצורף. נושאי הקורס: *ניתוח משחק – צילום, ניתוח (קבוצה, תנועה, שחקניות, סטטיסטיקה), שימוש בכלים [...]
סגור לתגובות על קורס מאמנים מתקדם
הכשרות מקצועיות

קורס מאמני כדורשת

admin |
קורס מאמני כדורשת עם המכללה האקדמית וינגייט הכשרת מדריכים ומאמנים בכדורשת בשיתוף המכללה האקדמית בוינגייט עם צוות מאמנים ומרצים מהטובים בארץ בראשם המנהל המקצועי והמאמן הראשי יוני אלמוג. מידי שנה באוקטובר נפתח קורס מאמנים בכדורשת המיועד לשחקניות כדורשת בכל הרמות, [...]
סגור לתגובות על קורס מאמני כדורשת
הכשרות מקצועיות

קמפוס הכדורשת

admin |
השותפים שלנו קורס מאמני/ות כדורשת – המכללה האקדמית בויינגייט קורס מאמני/ת כדורשת – הכשרת מאמנים בכדורשת בשיתוף המכללה האקדמית בוינגייט עם צוות מאמנים ומרצים מהטובים בארץ בראשם המנהל המקצועי והמאמן הראשי יוני אלמוג. הקורס (נפתח בד"כ באוקטובר ומסתיים באפריל), מיועד [...]
סגור לתגובות על קמפוס הכדורשת
שירותים בקליק
רישום שחקניות
תשלומים
לוחות משחקים
יצירת קשר
קבוצה חדשה
כתובות אולמות
דילוג לתוכן