אודות קמפוס הכדורשת

על הקמפוס

קמפוס הכדורשת הוקם על ידי הוועדה המקצועית במטרה לתת מענה לצרכיו של איגוד הכדורשת בהכשרות מקצועיות, לרבות הכשרת מאמנים ומדריכים, שופטים ורשמים. הקמפוס אמון על תכנון ימי עיון, הדרכות יומיות, השתלמויות ורענונים של צוותים המקצועיים.

 

המנהל המקצועי של  הקמפוס  - יוני אלמוג

 

הקמפוס מטפל בשלושה נושאים מרכזיים:

  • הכשרת מאמנים ומדריכים בניהולו של יוני אלמוג ובשיתוף פעולה עם המכללה האקדמית בוינגייט ומכללות נוספות בעלות אישור של מנהל הספורט לקיום הכשרת מאמנים בספורט.
  • הכשרת מאמנים מתקדמת בפיקוח הקמפוס ובהדרכת דרור גורן, שקד חיימי ,שירז סגה ליאם וצוות מקצועי נוסף בהתאם לצורך.
  • ימי עיון והשתלמויות מקצועיות בניהולו של יוני אלמוג והוועדה המקצועית של איגוד הכדורשת המתקיימים אחת לשנה במסגרת קורס מאמנים.

 

קורס מאמני/ות כדורשת

קורס מאמני/ת כדורשת: הכשרת מאמנים בכדורשת עם צוות מאמנים ומרצים מהטובים בארץ ובראשם המנהל המקצועי והמאמן הראשי יוני אלמוג.

הקורס מיועד לשחקניות כדורשת בכל הרמות עם ניסיון משחק של לפחות שנתיים, מורים לחינוך גופני, מאמנים ומאמנות מענפי ספורט אחרים וספורטאים וספורטאיות מענפי ספורט הכדור.

קורס מדריכי כדורשת: מיועד לסטודנטים וסטודנטיות, במכללה האקדמית וינגייט – בשנים ג' או ד'

על יוני אלמוג : יהונתן (יוני) אלמוג הוא שחקן כדורעף וכדורסל לשעבר, מאמן ומנהל מקצועי של מועדון הכדורעף בהוד השרון מזה 30 שנה. במשך 10 שנים שימש גם כיו"ר הוועדה המקצועית של איגוד הכדורעף בישראל. מאמן כדורשת מזה 14 שנים, מאז הקמת ליגת הכדורשת עוסק בהדרכה ואימון של קבוצות שונות בכל הליגות וכמו כן עוסק בהדרכה ואימון בענפי ספורט נוספים.

לפני כעשר שנים הקים בארץ את קורס המאמנים הראשון בכדורשת במכללה האקדמית בוינגייט וכתב את תורת האימון לענף הכדורשת הכולל ספר כדורשת בשיתוף איגוד הכדורשת. מזה תשע שנים יוני מעביר קורסי מדריכים לסטודנטים לשנה ג' ו-ד' במכללה האקדמית בוינגייט במסגרת לימודי הרשות במכללה.

לרישום לקורס ופרטים נוספים:  yonial@smile.net.il

על פי חוק הספורט "לא יוכל אדם לעסוק כמאמן או כמדריך ספורט, אלא אם כן יש בידו תעודת הסמכה לאותו ענף מבית ספר להסמכת מאמנים ומדריכים המוכר ע"י מנהל הספורט ."

איגוד הכדורשת יכיר בתעודת מאמן כדורשת או מדריך אשר ניתנה במוסד אקדמי מוכר (על ידי מנהל הספורט) הרשאי להעביר קורסים מסוג זה.

קורס המאמנים יועבר וירוכז על ידי מאמנים בעלי תעודת מאמן כדורשת מוכרת על ידי איגוד הכדורשת.

תכני הקורס והיקפו (סילבוס) יאושרו על ידי הוועדה המקצועית של איגוד הכדורשת. היקף השעות בקורס לא יפחת מ 148 שעות מתוכן 90 שעות כדורשת מעשי, 30 שעות מדעים הכוללים אנטומיה, פיזיולוגיה, קינזיולוגיה ו- 28 שעות עזרה ראשונה.

 

קורס מאמני/ות כדורשת מתקדם

הקורס מיועד למאמני כדורשת מוסמכים ובעלי תעודת מאמן בעלי ניסיון של למעלה משלוש שנים באימון כדורשת המעוניינים לעשות קפיצת מדרגה נוספת.

רכז הקורס: דרור גורן

לפרטים נוספים ויצירת קשר: drorgoren@gmail.com

 

קורס שופטים

איגוד הכדורשת מקיים קורסי הכשרה ייחודיים לענף – שופטי הכדורשת.

בניצוחה של מנהלת מערך השופטים, שופטת כדורעף וכדורשת בינלאומית - יעל דותן.

במסגרת הקורס החניכים ילמדו את החוקה, את עמידת השופט, את נושא האתיקה ויעברו סטאז'.

 

 

ימי עיון

איגוד הכדורשת הישראלי יוזם ימי עיון בנושאים הקשורים לספורט נשים ונערות בכלל, ומשחק הכדורשת בפרט. מטרתם היא העשרת ארגז הכלים של כל העוסקים במלאכה.

יום העיון המרכזי -

מתקיים בדרך כלל במכללה האקדמית  בווינגייט במסגרת קורס מאמנים, ונערך אחת לשנה. המפגש כולל הרצאות במגוון נושאים הקשורים לפיזיולוגיה של הספורט, פסיכולוגיה של הספורט, מניעת פציעות ועוד. בחלק המעשי ניתן דגש על משחק הכדורשת על כל מרכיביו. ימי העיון מאורגנים בעזרת טובי המרצים, ופתוחים לקהל שחקניות הכדורשת, מאמנים, מורים לחינוך גופני, שופטים ולכל אוהבי משחק הכדורשת.

ערבי עיון בנושא החוקה

בתחילת כל עונה מקיים האיגוד ערבי עיון נוספים הנוגעים לחוקה. ערבי עיון אלו משמעותיים במיוחד עבור קבוצות חדשות שמצטרפות לליגות השונות, ומעוניינות לעמוד על דקויות בחוקה. לנוחיות השחקניות ערבים אלו מתקיימים במוקדים שונים.

ערבי ריענון שופטים -

בתחילת כל עונה מקיים האיגוד ערבי ריענון שופטים. במסגרת ערבים אלה מתעדכנים השופטים על שינויים ותוספות לחוקה משולחן הוועדה המקצועית.

 

תוכנית הקמפוס לעונת 2021-2022:

אוגוסט 2022 - קורס שופטים

אוקטובר 2022– קורס מאמנים

אוקטובר 2021 – קורס שופטים

אוקטובר 2021 – ריענון שופטים לקראת פתיחת העונה

ינואר 2022 – יום עיון מאמנים

פברואר 2022 – יום עיון שופטים לקראת הסבב השני של הליגה

 

 

LogoCampusCatchball_Final
שופטים מעודכן
קורס מאמנים
KadureshetZe
אירועיםהכשרות מקצועיותסליידר חדשות בדף הבית

קורס שופטים יוצא לדרך!

אושרת חבר אזולאי |
  קורס השופטים ייערך במהלך חודש אוגוסט.  ראו פרטים בפלאייר המצורף.  תכנית הקורס והקריטריונים – כאן להרשמה ליחצו כאן  
סגור לתגובות על קורס שופטים יוצא לדרך!
אירועיםהכשרות מקצועיותסליידר חדשות בדף הבית

קורס מאמני כדורשת מספר 12

אושרת חבר אזולאי |
אחרי המתנה ארוכה, סוף סוף קורס מאמני כדורשת מספר 12 יוצא לדרך.  תאריך פתיחה: 21.10.22 ראו פרטים בפלאייר המצורף.  
סגור לתגובות על קורס מאמני כדורשת מספר 12
אירועיםהכשרות מקצועיותכללי

טורניר אילת לנערות 2022

אושרת חבר אזולאי |
הרשמה פתוחה! בואו בהמוניכן! פרטים בלשונית טורנירים באתר  
סגור לתגובות על טורניר אילת לנערות 2022
אירועיםהכשרות מקצועיות

קורס מאמנים מתקדם

אושרת חבר אזולאי |
אנו שמחים ומתרגשים להודיע לכם על פתיחת קורס מאמנים מתקדם בהובלת המאמנים: דרור גורן, שקד חיימי ושירז סגאה ליאם! להרשמה לקורס לחצו כאן פרטים מלאים בפלאייר המצורף. נושאי הקורס: *ניתוח משחק – צילום, ניתוח (קבוצה, תנועה, שחקניות, סטטיסטיקה), שימוש בכלים [...]
סגור לתגובות על קורס מאמנים מתקדם
הכשרות מקצועיות

קורס מאמני כדורשת

admin |
קורס מאמני כדורשת עם המכללה האקדמית וינגייט הכשרת מדריכים ומאמנים בכדורשת בשיתוף המכללה האקדמית בוינגייט עם צוות מאמנים ומרצים מהטובים בארץ בראשם המנהל המקצועי והמאמן הראשי יוני אלמוג. מידי שנה באוקטובר נפתח קורס מאמנים בכדורשת המיועד לשחקניות כדורשת בכל הרמות, [...]
סגור לתגובות על קורס מאמני כדורשת
הכשרות מקצועיות

קמפוס הכדורשת

admin |
השותפים שלנו קורס מאמני/ות כדורשת – המכללה האקדמית בויינגייט קורס מאמני/ת כדורשת – הכשרת מאמנים בכדורשת בשיתוף המכללה האקדמית בוינגייט עם צוות מאמנים ומרצים מהטובים בארץ בראשם המנהל המקצועי והמאמן הראשי יוני אלמוג. הקורס (נפתח בד"כ באוקטובר ומסתיים באפריל), מיועד [...]
סגור לתגובות על קמפוס הכדורשת
שירותים בקליק
רישום שחקניות
תשלומים
לוחות משחקים
יצירת קשר
קבוצה חדשה
כתובות אולמות